Voith Ági: „Hatalmas a békétlenség”
Fia, Bodrogi Ádám civil szakmát választott, aminek a színésznő kifejezetten örül.
Fia, Bodrogi Ádám civil szakmát választott, aminek a színésznő kifejezetten örül.
Anya és fia sokáig nem beszéltek egymással.
A csinos anyukáról sugárzik a boldogság, ami nem csoda: teljes harmóniában van önmagával. Kisfia nemrégiben lett hároméves, és Kriszti nem tagadja, ahogy cseperedik, úgy állítja őket egyre több kihívás elé. „Kezdi elhagyni a délutáni alvásokat, rengeteg energiája van, ezért igyekszem változatos programokat kitalálni. Önálló kisfiú, úgy beszélgetek vele, mint egy kis felnőttel. Mindent megosztunk egymással – árulja el Kriszti. – Személyiségre Atira és rám is hasonlít: akaratos és határozott véleménye van. Mondtuk is az apukájával, hogy most kell letörni a kis szarvát, később nehezebb dolgunk lesz. Atival továbbra is közösen neveljük: mindennap beszélünk és mindenbe beavatom. Nagyon jóban vagyunk, tudunk egymás fontos dolgairól, és a neveléssel kapcsolatos döntéseket is együtt hozzuk meg. Mindig is az volt a célunk, hogy Doncsi azt lássa, összhang van a szülei között.”
Villáminterjúnkban a népszerű műsorvezető érdekes újdonságokat árul el magáról.
Az énekesnő és gyermekei jó ideje nem látták egymást.
A közönség visszafogott dívaként ismeri, de otthon egészen más: tüzes, folyton sürgő-forgó feleség és anya.
Egyedülálló édesanyaként is kihozza a maximumot az életéből.
A sikeres fotós és A Konyhafőnökből is ismert marketingszakember már nagyon várja második kisfiuk érkezését.
A Csináljuk a fesztivált! győztese végre az édesanyját és a barátait is köszönthette első saját házában. Exkluzív képek a fergeteges buliról!
Az egykori tévés egy feltétellel vállalta el a címlapfotózást.