Aggódnak a rajongók: újabb alapszereplő szállt ki A mi kis falunkból?
Rajongói kérdéseinek adott teret közösségi oldalán Ripli Zsuzsi, és ahogy az lenni szokott, pillanatok alatt özönleni kezdtek az érdeklődő üzenetek. A követőket leginkább A mi kis falunk kulisszatitkai izgatták, de a színésznő félbehagyott egyetemi tanulmányairól is faggatták.
Ripli Zsuzsi, A mi kis falunk színésznője és a Farm VIP sztárja egy 24 óráig elérhető Instagram-történetben engedett bepillantást a szakmai és magánéletébe. A színésznő videókban és írásban is válaszolt a hozzá érkező kérdésekre. A rajongók pedig nem finomkodtak: rögtön a legizgalmasabb témákat vették elő.
Egy aggódó követő egyenesen rákérdezett, vajon búcsút intett-e A mi kis falunknak. A kérdésre gyorsan érkezett a válasz, amellyel minden kételyt eloszlatott.
Egy Szabó Győzővel közös fotó mellé írt üzenetből ugyanis kiderült: szó sincs visszavonulásról, a forgatások folytatódnak, a csapat pedig újra együtt dolgozik.
Melyik a nagyobb kihívás?
Persze a könnyedebb kérdések sem maradhattak el. Egy követő például azt szerette volna tudni, mi jelent nagyobb kihívást számára: egy kemény pilatesóra után felállni, vagy visszatartani a nevetést A mi kis falunk forgatásán. Ripli Zsuzsi videóban válaszolt, és szemmel láthatóan nem tudott könnyen dönteni.
„Mind a kettőben vannak kihívások… Illetve az sem mindegy, hogy láb-fenék óra volt vagy, mondjuk, core. De azért A mi kis falunkban sem egyszerű megállni sokszor a nevetést a forgatáson… Szóval szerintem fele-fele.”
Félbehagyta az egyetemet
A beszélgetés során a tanulmányai is szóba kerültek. A színésznő elárulta, hogy több oktatói képesítéssel rendelkezik, ugyanakkor egy egyetemi képzést végül nem fejezett be. Pedig már karnyújtásnyira volt a diplomától.
Mint mesélte, logisztikai tanulmányainak utolsó félévéig jutott, a diploma megszerzésétől már csak a szakdolgozat és a záróvizsga választotta el. Végül azonban úgy döntött, más irányba viszi az életét, és nem fejezi be a képzést.