Dráma A Nagy Ő-ben - Közellenség lett az egyik lány
Tóth Dávid szíve egyelőre megesett rajta.
Tóth Dávid szíve egyelőre megesett rajta.
Címlapon az RTL Klub híradósai, Erős Antónia és Szellő István, akik 23 éve tartó barátságuk leféltettebb titkairól mesélnek.
A Lengyelországban élő kisfiú egy éve született.
78 éves korában meghalt a valaha élt talán legbékésebb rockzenész. Ha konfliktust látott, egyből békét sürgetett, de megértéssel gondolt az öregedésre és az elmúlásra is. Egyik utolsó interjújával búcsúzunk tőle.
Az egykori tévés könnyek között ismerte el: túlérzékeny, de van rá oka.
A népszerű tévés-rappernek sok vállalkozása van, amit irányítania kell.
A színész finoman arra is utalt, mi vetett véget szerelmüknek 17 évvel ezelőtt.
Pedig mindennap mondják egymásnak, hogy szeretlek.
Holott korábban nagyon szoros baráti viszonyt ápoltak egymással.
Soha nem nyilatkozott sem a Palik Lászlótól való válásáról, sem új szerelméről, Gáborról. Ezért is furcsa, hogy most hirtelen a műsorvezető a férfival jelent meg a tévé kamerája előtt, ráadásul a fia társaságában.