Pumped Gabo: „Mindenki megérik arra, hogy papucs legyen”
Pumped Gabo két nővel is összeköltözik. Az Exek csatájában Sebestyén Ágival versenyez majd, míg a Nyerő Páros következő évadában az új barátnője oldalán tűnik fel.
Pumped Gabo és Sebestyén Ági kapcsolata már-már világra szóló volt, heves vitáik és nagy egymásra találásaik a nagy nyilvánosság szeme előtt történtek. Tíz éve immár, hogy szakítottak, de most újra egy fedél alá kerülnek. Gabo, mint mondja, azóta felnőtt, s a csalfa bulizós gyerekből „papucs” lett…
Közel két évig évig alkotott egy párt a testépítés két szerelmese, és bár kapcsolatuk intenzív volt, idilli már kevésbé.
Sokat veszekedtünk. Nagyon éretlen voltam. Kapcsolatra egyáltalán nem voltam való. Többször csináltam olyat dolgokat, ami nem szép egy kapcsolatban…
– fogalmazott az RTL Fókuszban Pumped Gabó, aki az Exek csatája szereplői között szerepel az új évadban.
Szakításukra Ági pedig így emlékezett vissza:
Nem volt a hűség mintaképe, végül ezért szakítottunk. Nagyon fasírtban váltunk el, ugyanis egy barátnőmmel jött össze, ami szerintem nem szép dolog
– vélekedett a csinos nő, akit annak idején bálványozott a Balaton Sound legnagyobb rajongójaként elhíresült Gabo.
„MILF-pacek volt nekem ő akkor. Bombanő volt akkoriban. Most is biztos csinos. De akkor még kicsi voltam, 19 éves. Ő meg annyi volt, mint én most, 29-30. Jól nézett ki na…” – emlékezett vissza az egykor imádott nőre, akit a rajongása ellenére nem jutalmazott a hűségével. A Farm VIP-ben is bizonyító fiúnak elmondása szerint azóta már benőtt a feje lágya.
Mindenki gyerek marad, csak a társadalom elvárja, hogy viselkedjünk. Van, akinek ez sikerül, és van, akinek nem. Már én is tudok viselkedni, remélem, hogy nem fog kihozni a sodromból, és én sem őt. Nem akarok megint a tévében balhézni
– fogalmazott az azóta boldog párkapcsolatban élő Gabo, aki a Nyerő Páros hamarosan induló évadában új szerelmével, Mayával fog feltűnni.
Mindenki megérik arra, hogy papucs legyen. Én is megértem erre a szintre. A jelenlegi barátnőm egyébként nem örült, hogy elmegyek a műsorba, és most sem örül neki. De mondtam neki, hogy elmegyek azért…
– nyugtázta még Gabo, aki tehát egy a 16 szereplő – nyolc pár – közül, akik beköltöznek az Exek csatája villájába.
Az Exek csatája szereplői között lesz még Mészáros Bende és Zsigmond Angi – akiknek a szakításának valódiságát sokan megkérdőjelezik; Szorcsik Viki és Nagy Sanyi; az egykori álompár Széphalmi Juliska és Sánta Laci; a folyton szakító és összejövő Varga Miklós Joe és Hrovatin Csenge; Ahmed Vanessa és Hranek Dévid; a Házasság első látásra című műsorban egybekelő Kovács Renáta és Wollner Péter; valamint Pap Dorci és Esztergályos Patrik: az Exatlon sztárjai nem szépen szakítottak, a dolog pikantériája pluszban, hogy az ifjúsági olimpiai bajnok magyar párbajtőröző azóta férj lett és felesége pedig első gyermekükkel várandós.