Napi friss

Kis híján felrobbant az RTL műsorvezetőjének a háza

Egy apró figyelmetlenség csaknem visszafordíthatatlan tragédiába torkollott.

Szondi Vandával, az RTL Reggeli műsorvezetőjével nemrég egy olyan dolog történt, amit garantáltan soha nem fog elfelejteni. Pedig egy teljesen átlagosnak indult az ominózus este. „Aztán egyszer csak dörömböltek az ajtón, az egyik szomszéd jött szólni, hogy óriási füst áll a lépcsőházban. A férjem azonnal lerohant a pincébe, mert onnan jött a füst. Kinyitotta az ajtót, ami a pincét elválasztja a lépcsőháztól, és olyan sűrű fekete füst gomolygott kifele, hogy semmit sem lehetett látni. Rögtön hívtam a tűzoltókat” – mesélte TikTok csatornáján a tévés.

@szondi.vanda

Próbáltatok már mécsessel lomtalanítani? 😬 #rtl #szondivanda #magyarorszag #hungary #tűz #tűzoltóság #budapest #szerencse

♬ eredeti hang – Szondi Vanda

Vanda párja nem várt a hivatásos szervek megérkezéséig. „Mire ideértek, addigra a férjem kihozott egy darab égő mécsest. Aztán a tűzoltók kihoztak még egy mécsest. Valószínűleg lomtalanításnál valaki így próbált világítani vele, és ott felejtette. Teljesen megpörkölődött a pincerekesz válaszfala, gyakorlatilag izzott a fa. A tűzoltók szerint csak néhány percen múlt, hogy nem kapott lángra a rengeteg száraz fa…”

De még ennél is nagyobb baj történhetett volna. „Van lenn egy gázkazán is, tehát ha csak egy picit később vesszük észre, az egész ház a levegőbe repült volna. Szerencsére nem így történt, megmenekültünk. De remélem, ezután senki nem fog mécsessel lomtalanítani”  – mondta keserédesen a műsorvezető.

Kigyulladt Gáspár Kata otthona: „Belélegeztem a fekete füstöt”

Kiemelt kép: RTL

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!