Napi friss

Ambrus Attilát kísérti a múlt: „Rettentően dühös vagyok”

A Viszkis úgy érzi, átverték, hiszen már leszerződött egy üzlethelyiség tulajdonosaival, amikor egyszer csak visszamondták a bérlést. Pert fontolgat.

Ambrus Attila jogi útra terelné kisboltja ügyét, mivel úgy érzi, csúnyán átverték. A Viszkis alig egy éve nyitott minim múzeumként is funkcionáló kisboltot Szentendrén. Az életét is bemutató boltban az általa készített kerámiákat lehetett megvásárolni. Nem volt oka panaszra, jó volt a forgalma. Viszont amikor szerette volna áttenni a székhelyét Esztergomba, hidegzuhanyként érte, hogy a múltja visszacsapott.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Ambrus Attila Kerámia (@the_real_viszkis) által megosztott bejegyzés

„Már hónapok óta zajlik az ügy, kinéztem magamnak egy másik üzlethelyiséget Esztergomban, közel a Bazilikához. A tulajdonosokkal megállapodtam, befizettem a pénzt, amit kértek érte, majd felmondtam a szentendrei kisbolt bérlését. Eddig minden rendben is ment, amíg a semmiből nem kaptam egy levelet, melyben arról értesítettek, hogy mégsem bérelhetem az esztergomi helyszínt” – mondta el a Borsnak. Ambrus Attila úgy véli, hogy hiába kerüli a törvénnyel az összetűzést már jó ideje, mégsem tud szabadulni a múlt árnyékától.

„Gondolom megnézte valaki utólag, hogy ki is vagyok és nem felelt meg számukra a pedigrém… Nem is tudom, hogy mit mondjak. Becsületesen dolgozom, 15 éve nem követtem el semmilyen törvénytelenséget. Rettentően dühös vagyok, mert nagyon kiszúrtak velem… Gondolkodom azon, hogy jogi útra terelem a dolgot” – árulta el döbbenettől dühösen a Viszkis.

Kiemelt kép: Trenka Attila/fotocentral.hu

A STORY LEGFRISSEBB SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Megjelent a Story tavaszi különszáma!

Kapható a Story receptek és rejtvény különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!