Újra lesz magyar induló az Eurovízión?
Utoljára Pápai Joci vett részt az óriási népszerűségnek örvendő dalversenyen.
Utoljára Pápai Joci vett részt az óriási népszerűségnek örvendő dalversenyen.
Sebestyén Balázsnak be is szólt a kieső versenyző.
Az énekes meglepő magyarázatot adott a story.hu-nak.
Ízekre szedték a kommentelők az ítészeket, de még a műsorvezetőket sem kímélték.
A népszerű énekes műsorvezetőként debütált az X-Faktor élő show-jában.
Pápai Joci is védelmébe vette Norbi és Réka gyerekeit.
Nem véletlenül tűnt el a nézők elől a fiatal tehetség.
Két évtizede, hogy egybekeltek, ám hamarosan egy próbatétel elé kerül a kapcsolatuk, amelytől mindketten ugyanannyira tartanak.
A mentalista már a Sztárbox előtt kicsinálta az énekest, aki nemrég jelentette be: visszalép a műsortól.
Sokak szerint az énekes énekeljen, és ne műsort vezessen.