Szulák Andrea a külföldre költözést fontolgatja
Az énekes-színésznő a lánya, Rozina után költözne.
Az énekes-színésznő a lánya, Rozina után költözne.
Az énekes és felesége utoljára négy évvel ezelőtt költözött, és bízott benne, hogy az lesz az utolsó. Sajnos rosszul gondolta.
A színésznő már-már aggódik Bulcsúért, úgy érzi, fia túlhajtja magát.
A divattervezőből lett író-festőnek korántsem volt könnyű meghozni ezt a döntést. Végül az élet igazolta: jól döntött.
Négy éve költöztek be a családi házba, amin nemrég túladtak.
Nagyon elszántnak tűnik Köllő Babett lánya, pontosan tudja, mit akar. Ezért aztán az egész család elköltözhet Magyarországról.
A tévés-színésznő nem tartana egy szem gyermekével.
A korábban izmairól, majd valóságshow-beli szerepléseiről elhíresült celeb úgy érzi, kimaxolta a budapesti létezést.
Szeretett férje, Böröndi Tamás elvesztése után, közös házukat feladva, egy társasházban talált rá arra a lakásra, ahol ma már jól érzi magát.
Emelt áron próbál túladni a házán.