Borbás Marcsi: „Imádok idős emberekkel beszélgetni”
Sokakat motivál a gasztronómia, a természet és az értékteremtés iránti szenvedélyével. Most azt is elárulta, hogy őt ki inspirálta.
Sokakat motivál a gasztronómia, a természet és az értékteremtés iránti szenvedélyével. Most azt is elárulta, hogy őt ki inspirálta.
Orrfacsaró bűzben, tyúktetvek között dolgozott Borbás Marcsi több éven keresztül, aki azért vállalta a nehéz munkát, mert már diákként fontos volt a számára, hogy anyagilag függetlenné váljon.
Katona Szandra húsz éve él a Veszprém megyei Magyarpolányban. Borbás Marcsi korábban itt látogatta meg őt személyesen. A két vidéki életet szerető asszonynak volt miről beszélnie.
„Végtelenül igazságtalan dolognak élem meg."
Borbás Marcsi és férje kapcsolata irigylésre méltó. Mindenben társai egymásnak, és olyan kedvességgel beszélnek egymásról is, ami ritka, és példaértékű is egyben.
Őszinte vallomásukkal nem csak a nyilvánosságot, egymást is meglepték.
A Gasztroangyal sosem mesélt drámai betegségeiről, pedig a rákkal is megküzdött. Alig néhány hónapja is a poklok poklát járta meg.
Eddig azt hittük, mindenki szereti Borbás Marcsit, ám ez nem így van.
Megszállottan szereti a munkáját, közönségét beengedi a kertjébe, a konyhájába, vacsoratippeket ad, de ma is izgul, ha saját magáról kell beszélnie.
A 20 éve az Őrségben élő Gasztroangyal elárulta, ki kellett érdemelnie, hogy befogadják Szalafőn.