Tíz év után kibékült Bárdosi Sándor és Dietz Gusztáv
„Azt gondoltam, hogy közöttünk már sosem fog rendbe jönni a viszony!"
„Azt gondoltam, hogy közöttünk már sosem fog rendbe jönni a viszony!"
Visszatért a Hell Boxing Kings! A hétvégén két sztármérkőzésnek és egy olyan bejelentésnek is szemtanúi lehettünk a Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontba, amit sokáig nem fogunk elfelejteni.
A minap bejelentette az RTL az idei évad szereplőit. A rosszmájúak azonnal azt kezdték el találgatni, kikre sújt le leghamarabb a műsor átka.
A sportoló a rá jellemző stílusban üzent vissza Mazsinak.
Szerinte Árpa egyszerre menő és hülye.
A birkózónak fáj, ahogy a Dancing with the Stars egyetlen női zsűritagja bánt vele.
A Dancing with the Stars szombati továbbjutója a maga módján reagált vetélytársa botrányos viselkedésére.
Szerinte a mozdulatai egyelőre inkább darabosak, mint lágyak, ám az esetlenségét, illetve az igyekezetét láthatóan díjazzák a tévénézők.