Szakmát vált? Ismert műsorvezetővel erősít a Játékszín
Idén szeptemberben debütál a Játékszín színpadán az ATV népszerű műsorvezetője. Az első alkalommal Peller Annával és Hirtling Istvánnal együtt láthatja majd a közönség.
Új programsorozatot indít idén ősszel a Játékszín: útjára indul a Nyílt szín Rónai Egonnal. Az ATV népszerű műsorvezetője színészekkel és színházi alkotókkal beszélgetve enged bepillantást abba, mi történik a kulisszák mögött. Rónai Egon továbbá az előadások mögött rejlő gondolatokról, személyes történetekről és a színház világáról faggatja majd a vendégeit.
Az első alkalommal – ami szeptember 27-én, vasárnap lesz – a Játékszín két művészével, Peller Annával és Hirtling Istvánnal találkozhat a közönség, akik pályájukról mesélnek, valamint szerepeikről, az alkotás örömeiről és azokról a pillanatokról, amik a függöny mögött születnek.
Bár Rónai Egon nevét az utóbbi időben legtöbbször az Egyenes beszéd című politikai műsor kapcsán hallani, a kulturális tematikájú műsorok sem állnak tőle távol. Az ATV-n látható Húzósban rendszeresen beszélget színészekkel, zenészekkel, művészekkel.
Míg a Spirit FM-en a KultÓra című műsor házigazdája, amiben színházáról, irodalomról, építészetről, nyelvünk megőrzéséről kérdezi a vendégeit.