Napi friss

Badár Sándor: „Mindig az a vége, hogy csak megtűrnek”

Badár Sándornak válása óta nehéz a szerelmi élete Fotocentral / Korponai Tamás
Badár Sándornak válása óta nehéz a szerelmi élete

Nyíltan vallott a nehézségeiről Badár Sándor. A humorista a válása óta sem maradt egyedül, ám mint kiderült, nehezen boldogul a párkapcsolataiban.

Két éve, hogy Badár Sándor bejelentette, elvált gyermekei anyjától. Minderre úgy derült fény, hogy akkor már új kapcsolatáról mesélt Kadarkai Endre Szavakon túl című műsorában.

„Majdnem azt mondom, hogy jobbat tett az, hogy szétmentünk, mint az, ha benne maradtunk volna. Egyébként ezenkívül semmilyen indok nem volt. Nagyon jól érzem magamat a mostani kapcsolatomban, nagyon jó dolgokat csinálunk, meg úgy érzem, hogy több energiám marad, mint amennyi előtte volt. Ennyi. Nincs is értelme tovább fejtegetni” – mondta akkor szűkszavúan Badár Sándor.

Badár Sándornak göröngyös az útja a szerelemben

A Karinthy-gyűrűs humorista azóta sem szívesen mesélt a magánéletéről, ám most kivételt tett. Elárulta, a kezdeti lelkesedés a szerelmi életében alább hagyott. Ráadásul több párkapcsolata is ugyanabból az okból ért véget.

Minden eddigi kapcsolatom úgy kezdődött, hogy eleinte nagyon-nagyon jól elismerték, hogy milyen jó és milyen frankó a munkám. Aztán amikor huszadszorra hallják ugyanazt otthon is, akkor egyre jobban süllyednek bele a közönybe. Akkor ott nincs visszataps. Akkor onnantól már nem művész úr vagyok, hanem csak a megtűrt. Akkor onnan már nincs kiút

idézte a Blikk a humorista szavait. Mint kiderült, otthon általában feszültség veszi körül, és nem úgy alakulnak a dolgai, mint szeretné.

„Mindenki meg akarja oldani otthon az életét, aztán jönnek a gondok. Otthon nem lehet játszani, mert a család léte múlik rajta, hogy jól csinálom vagy nem csinálom jól. Ha felmegyek a színpadra, azt pontosan tudom, hogy miért csinálom, mennyiért csinálom, mindennel tisztában vagyok, azzal is, hogy a pénzt hova fogom rakni. Aztán amikor összepakolom magamnak a motyót, és hazamegyek, akkor érnek a váratlan bejelentések, hogy most ezt meg ezt kéne megvenni... Ez már el van döntve.

Mert ha van egy lelki társad, akkor mindent úgy csinálsz, ahogy ő döntött. Meg kell oldani, mert nem családfő vagy, hanem házi alkalmazott, de úgy kell viselkedni, mintha tudnád, hogy az adott dologra miért van szükség

– magyarázta Badár Sándor a Random című podcastben.