Napi friss

Dupla gyermekáldás közeleg Szabó Zsófi családjában

A boldogság, úgy tűnik, kapukat nyitott meg Zsófinál, és már nem titkolja: révbe ért Fotocentral / TV2
A boldogság, úgy tűnik, kapukat nyitott meg Zsófinál, és már nem titkolja: révbe ért

Közel 20 évvel idősebb férfi mellett találta meg a békét és a boldogságot a TV2 bájos műsorvezetője. Ráadásul két kisbaba is érkezik Szabó Zsófi családjába.

Bár Szabó Zsófi évek óta nem nyilatkozik a magánéletéről, a madarak azért mindig csicseregnek körülötte. Így volt ez 2023 augusztusában is, amikor először hallhattunk a szír származású, milliárdos üzletember Bassam Abou Watfáról, mint a szőkeség életébe toppanó új szerelemről. Az akkoriban készült lesifotók is csak arról árulkodtak, hogy ismerik egymást, senki sem gondolta, hogy Zsófi megtalálta az igazit. Szerelmük azonban, úgy fest, három éve töretlen, amit, mint azt lapunk megtudta, egy pazar esküvővel tettek hivatalossá. Arról pedig, hogy úton van az első közös gyermekük, maga a műsorvezető számolt be múlt héten a közösségi oldalán.

Dupla gyermekáldás

A boldogság, úgy tűnik, kapukat nyitott meg Zsófinál, és már nem titkolja: révbe ért. Úgy tudjuk, a Zürich és Budapest között ingázó Bassam tejben-vajban füröszti a csinos tévést. Ezt könnyedén meg is teheti, hiszen Zsófi szerelméhez köthető a Marquise Budapest a Kempinski Hotel épületében, az üzlet hivatalos viszonteladója olyan luxusmárkáknak, mint a Hublot, a Roger Dubuis, a Messika, a Gucci és a Jaeger-LeCoultre. Úgy tudjuk, a milliárdost Zsófi szerettei is nagyon kedveli, rendszeresek a közös, családi programok, ha Bassam Budapesten van. Ráadásul dupla gyermekáldás közeleg a Szabó családban, lévén Zsófi öccsének, Gyulának első gyermeke is úton van.

Göröngyös volt az út Zsófi boldogságáig, a csinos szőkeség ugyanis megannyi zátonyra futott kapcsolatot tudhat maga mögött.

További részletek a legfrissebb Storyban!

A Story magazin legfrissebb számát keresse az újságárusoknál! Story
A Story magazin legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!