Napi friss

Tündéri vörös hajú baba Csézy kislánya – fotó

Hatalmas Csézy és férje boldogsága. Kislányuk egy tünemény.

Csézy idén januárban adott életet kislányának. 18 évvel idősebb férjével, Lacival hosszú éveken át küzdöttek azért, hogy szülők legyenek, de végül teljesült az álmuk.

A büszke anyuka időről időre rajongóinak is megmutatja a kislányát. Most párja 64. születésnapja volt az apropó, hogy egy apa-baba fotót posztoljon.

„A Jóisten éltessen Téged nagyon sokáig! Sohasem láttalak még ilyen boldognak! Igyekszünk majd Böbikével minden napodat ünneppé varázsolni!
Szeretünk❤️🎂🎉😘💝”

– írta a fotóhoz, amin látszik, milyen vidám, gyönyörű, vörös hajú kislány Böbe.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Csézy Böbi (@csezy) által megosztott bejegyzés

Édesanyja tehetségét örökölte?

Csézy kislányán, Elizabeten már most érződik, hogy örökölte édesanyja muzikalitását. „A férjem a meseolvasós, mindennap mesél Elizabetnek, és azt is imádja, amikor táncolunk neki. Rengeteget énekelek, egyre gyakrabban próbál utánozni, amitől mindig mosolyognunk kell. Vannak dalok, amelyeket különösen szeret, és egészen megdöbbentő élmény volt, amikor háromhetes korában felismerte azokat a számokat, amiket még a pocakomban hallott.

Amikor elindítottam őket, kiköpte a cumit, és tágra nyílt szemmel nézett rám.

Emlékszem, hogy korábban olvastam erről kutatásokat, és most első kézből tapasztalom meg” – mesélte Csézy a Meglepetésnek.

Kiemelt kép: Olajos Piroska/fotocentral.hu

Címkék:

Már kapható a Story friss száma!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!