Boldogan számolt be róla az ATV műsorvezetője, Nemes Anna, hogy megkérték a kezét. A fiatal tévés a közösségi oldalán osztotta meg az örömteli hírt, amihez rengetegen gratulálnak.
„Annyi mindent írnék, de a lényeg mégis az, és csak az, hogy a legboldogabban mondtam igent a legcsodásabb embernek, akit ismerek”
– írta Nemes Anna a bejegyzésében, amihez romantikus fotókat is csatolt, egyiken a vőlegényével együtt látható. A hangulatos képek tanúsága szerint a lánykérésre a Balatonon, a vízen naplementekor került sor.
Az újdonsült menyasszony, Nemes Anna és kedvese évek óta egy párt alkotnak. A tévés olykor posztol is a szerelméről, látszik, harmonikus, boldog párkapcsolatban élnek.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Annának és párjának egy közös kutyája is van, Zselyke. A négylábú is rendszeres szereplője a közös családi fotóknak.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Kiemelt kép: Nemes Anna Facebook-oldala




