Napi friss

Nagy Feró a kieséséről A Nagy Duettből: „Csak egy nyűg volt a nyakamon”

A Nagy Duett második élő adásából Molnár Anikónak és Nagy Ferónak kellett távoznia. Utóbbi cseppet sem volt azonban szomorú, de volt akire megorrolt.

Nagy Feró szerint annak köszönhették a kiesésüket A Nagy Duettből Molnár Anikóval, hogy a zsűri cseppet sem kedvelte őket, ezért lehúzták a produkcióikat. Különösképp Szabó Zsófira neheztelt emiatt, akiről úgy fogalmazott a kiesésük után: „Ott volt a csaj, hát az utált engem szabályosan! Itt egy ember szeretett ebben a buliban, az a Hajós volt. Jó, de én is szeretem őt.”

Feró hozzátette, hogy nagyon élvezte a munkát Molnár Anikóval, akit szerinte nem igazán kellett tanítania, anélkül is jól teljesített. De nem ez volt az egyetlen meghökkentő mondata Iszak Esztinek a műsort követően. „Hál’ istennek, hogy kiestünk. Annyi dolgom van! Egész héten mennem kell, jönnöm kell, intézkedni, aláírni, pecsételni, és ez nekem csak egy nyűg volt a nyakamon” – mondta Nagy Feró. Hozzátette azért, hogy persze nagyon örült, amiért benne lehetett a műsorban, majd saját magát is parodizálva műsírásban tört ki, jelezve, mennyire „fájdalmas” számára a kiesés – szúrta ki az nlc.hu.

Kiemelt kép: Trenka Attila/fotocentral.hu

A STORY LEGFRISSEBB SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Megjelent a Story tavaszi különszáma!

Kapható a Story receptek és rejtvény különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!