Sárközi Ákos: „Évi egy robogóval lepett meg - lehet, meg is bánta”
A sztárséf motorozás iránti szenvedélyét a feleségének köszönheti.
Ugyanazokat a kérdéseket tettük fel A Konyhafőnök VIP sztárjának és feleségének, akik külön-külön válaszoltak. Most kiderül, mennyire gondolkodnak hasonlóan.
Milyen ajándékot kapott utoljára a párjától? Évi: Egy gyönyörű nyakláncot a születésnapomra. Ákos: Régóta szerettem volna motorozni, és Évi egy robogóval lepett meg. Így kezdődött a motorozás szeretete nálam. Annyira, hogy már van normál motorom is, de lehet, hogy Évi már meg is bánta.
Melyik volt a legrosszabb és a legjobb étel, amit a párja ön elé tett? Évi: Legborzasztóbb étel nincs, a legjobb étel pedig... Mindegyik! Ákos: Szerencsére Évi nagyon jól főz, borzasztó étel még nem volt az asztalon. Ha ki kell emelnem egy ételt, akkor talán a burgonyalevesét szeretem nagyon.
A párja melyik ígéretére vár még? Évi: Nem szoktunk a fellegekbe ígérgetni, így minden ígéret megvalósul. Ákos: Hogy vasalni fog nekem.
Melyik világsztárt hívnák meg az otthonukba vacsorázni? Évi: A gyerekek miatt a Jóbarátok szereplőit, vagy Johnny Deppet. Ákos: A gyereke kedvéért talán a Jóbarátokból valamelyik szereplő. De imádják Johnny Deppet is.
A cikk korábbi részletek itt és itt olvashatók.
Kiemelt kép: RTL Klub/Sárosi Zoltán