Hazai sztár

Horgas Eszter máris a bőrén viseli az unokáját, Dávidot

A fuvolaművész, Horgas Eszter azt mondja: szereti az érettebb arcát.

Horgas Eszter első unokája, Dávid nemrég született, az újdonsült nagymama pedig 60 évesen is a fiatalokat megszégyenítő formában van. „Részben a genetikának köszönhetem, másrészt a táplálkozásra és a rendszeres mozgásra is odafigyelek. És persze a fuvolázás is frissen, fitten tart. Rettenetesen megerőltető ugyanis fúvós hangszeren játszani” – magyarázza Horgas Eszter.

Horgas Eszter lánya és unokája

A fuvolaművész krémekkel és más kozmetikai készítményekkel táplálja a bőrét, a plasztika ugyanis szóba sem kerülhet nála. „A botox ki van zárva! Tíz évvel ezelőtt, még a Got Talent idején voltam egy kollagénstimuláló kezelésen, ami sokat segített, ezen túl egyébként soha semmilyen szépészeti eljárást nem vettem igénybe.

Szeretem az érettebb arcomat. Minden rajta van: a fájdalmak, a boldogság, a gyerekeim és az unokám születése! És ez így csodálatos!”

Ők is sztármamik!

5 fotó

Kiemelt kép és fotók: Kőhalmi Péter, Olajos Piroska, Schumy Csaba, Trenka Attila/fotocentral.hu; TV2

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!