Mostanában rengeteg bókot kap Király Linda azzal kapcsolatban, milyen remek formában van. „A korábbiakkal ellentétben erőteljesen elkezdtem a belsőmmel foglalkozni, ami igazából a lényeg. Eddig csupán tünetet kezeltem, így aztán érdekes módon nemcsak kinézetemben tapasztalok változásokat, hanem a lelkemben és a magánéletemben is – mosolyodik el. – Azt hiszem ennek az önmunkának is szerepe van abban, hogy éppen ebben az időszakban ismertem meg a páromat, akivel március óta együtt vagyunk” – meséli a story.hu-nak.

Már egy éve vége!
De ne szaladjunk ennyire előre, hiszen mind ez idáig a nyilvánosság úgy tudta, a fiatal kori szerelmével. Simonnal alkot egy párt. „Valójában annak a kapcsolatnak már egy évvel ezelőtt vége lett – önt tiszta vizet a pohárba. – Nem akartam erről beszélni, mert aztán annyira máshova került a fókusz az életemben. Ő egy jó ember, de be kellett látnunk, nincs közös jövőnk. Ez egy fellángolás volt, ami nem működött hosszú távon.”
Miután lezárták a kapcsolatukat, biztos volt benne, a szerelem nem az ő műfaja, azonban Ámor megmutatta neki, mekkorát téved.
„Minden porcikámmal az öngyógyításra koncentráltam. Éreztem, jó úton vagyok. Ezért nem is foglalkoztam a magánéletemmel.
Tényleg nem akartam újra szerelmes lenni, de máshogy alakult”
– neveti el magát. „Márciusban elmentem kávézni munkamegbeszélés címszó alatt, amiből egy többórás beszélgetés lett. Ő már ott nyilvánvalóvá tette, nem egészen szakmai szándékai vannak velem. Nekem meg kettős érzéseim voltak, mert tetszett, ahogy közeledett: nem tolakódóan, mégis határozottan. De voltak kételyeim, vajon készen állok-e egy kapcsolatra” – nevet fel harsányan.
„Le kell ráznom ezt a fickót”
Úgyhogy Lindánál be is kapcsolt a vészhelyzeti üzemmód. „Emlékszem, hazafelé menet felhívtam anyukámat, és mondtam neki, valahogy le kell rázni ezt a fickót gyorsan, mert ebből nagy baj lesz. Erre ő kinevetett, és azt mondta, nyugodjak meg – idézi fel Linda. – Őszintén szólva, féltem a csalódástól, ezért kőkemény falakat építettem magam köré.”

Azonban ez a titokzatos úriember, aki egyelőre szeretne háttérben maradni, türelemmel, odafigyeléssel és törődéssel lebontotta ezeket a falakat. „Még sohasem éreztem magam ennyire szeretve – vallja be. – Ő az apró figyelmességek nagy mestere. Még a kapcsolatunk elején elutaztam egy tévéműsor forgatására külföldre. Naponta egyszer tudtunk beszélni, és akkor említettem neki, hogy elszakadt az egyetlen tornacipőm, amit magammal vittem, de ennek egyáltalán nem volt jelentősége a beszélgetésben. Erre néhány nappal később küldött nekem egyet itthonról. Pedig azt sem mondhattam el, pontosan hol vagyunk, de ő kinyomozta, és meglepett.”
„Nincs mellébeszélés”
De nem csupán az apró figyelmességekkel tudta levenni a lábáról az énekesnőt. „Hosszú idő után először érzem azt, hogy lehetek sebezhető egy párkapcsolatban. Nem kell mindig tökéletesnek lennem vagy valami extrát nyújtanom a figyelemért. Nincs mellébeszélés vagy játszmák. Ő egy stabil bázis, és így mellette én is fejlődni tudok. Ezért vannak még mindig pillangók a gyomromban, ha rágondolok” – mondja csillogó szemekkel.
Úton szerelmük gyümölcse
Király Linda és kedvese közösen dolgoznak az új lemezen, ami jövő év elején jelenik meg. „Ő ugyan civil foglalkozású ember, de köze van a zenéhez. Úgyhogy közösen dolgozunk az albumon. Ez lesz az első magyar nyelvű albumom. Eddig nem volt hozzá bátorságom. Az első dal már november 28-án megjelenik, és egy nagy kitárulkozás lesz.”
Kiemelt kép: Schumy Csaba/fotocentral.hu




