„Azóta egyszer sem hallgattam Bochkorékat, és Gáborral sem beszéltem” – Távozása után újra megszólalt Lovász László
Lovász László az év elején távozott a Retro Rádió reggeli műsorából, a Bochkorból. Most elárulta, milyen azóta a kapcsolata Bochkor Gáborral.