Napi friss

Az RTL sztárja a Tények Pluszban kapott munkát

Kovács Dóri nem is olyan régen még képernyőn volt az RTL-en. Most elárulta a story.hu-nak, másfél éve riporterként dolgozik a TV2-nél.

Tizenkét évvel ezelőtt ismerte az ország Kovács Dóri nevét, miután az Éjjel-Nappal Budapest egyik főszereplője lett. A sorozatból való távozása után több lehetőséget is kapott, többek között feltűnt A Konyhafőnökben és a Nyerő Párosban is. Majd műsorvezetőként is kipróbálhatta magát, a High Life című magazinműsor háziasszonya lett. Nemrég pedig az Exek csatája című valósáhshow-ban költözött össze néhány hétre a korábbi párjával, a szintúgy az Éjjel-Nappal Budapestben megismert Király Petivel, akivel évekekel ezelőtti szakításuk után is jóban maradtak.

Kovács Dóri az RTL-es Konyhafőnökben is szerepelt (Fotó: RTL)

Elengedte a TV2

Kovács Dóri szereplése az RTL-en azért különösen érdekes, mert közben a TV2-n kapott munkát. „Már másfél éve a Tények Plusz riportere vagyok – meséli a story.hu-nak. – Iszonyú nagyvonalúak voltak, hogy elengedtek az Exek csatájának forgatási idejére, ami úgyszintén egy jó élmény volt, még ha nem is mi nyertünk a legvégén.”

A kamera mindkét oldalán jól érzi magát

Mint mondja, nem különösebben hiányzik neki a kamera másik oldala. „Ugyanakkor nem zárkóznék el, ha érkezne egy felkérés a kamera túloldaláról. De itt is jól érzem magam. Sok esetben nem is látszódik az arcom a riportokban. Ez egyáltalán nem hiúsági kérdés nálam. Nem is egy éles váltásként tekintek rá. Nekem az a legfontosabb, hogy egy olyan munkám legyen, amit szívvel-lélekkel tudok csinálni, és itt ez megadatott” – osztotta meg mosolyogva Kovács Dóri.

Kiemelt kép: RTL

Már kapható a Story friss száma!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!