Napi friss

Ő váltja Krug Emíliát az ATV műsorában

Krug Emília 12 év után távozik az ATV-től, számos műsorban láthatták a nézők. Az ATV Startban Stohl Luca váltja, aki közben Németország és Magyarország között ingázik a kislányával, Rózával.

Három éve, 2022 nyarán debütált az ATV színeiben Stohl Luca. Rögtön a mélyvízbe dobták, hiszen az egyik legnehezebb tévés műfajban, a híradó műsorvezetőjeként kellett bizonyítania. Ám remekül megbirkózott a feladattal, miközben édesanya is lett. Kitartását és szorgalmát most egy újabb feladattal díjazzák. Ugyanis ő váltja a távozó Krug Emíliát az ATV reggeli műsorának műsorvezetői székében.

Németh S. Szilárd, az ATV vezérigazgatója úgy érezte, hogy három és fél év után itt az ideje, hogy más feladatot is kapjak, és szeretnék, ha az ATV Startban műsorvezetőként dolgoznék. Bevallom, nagyon örültem a lehetőségnek, mert amellett, hogy megtiszteltetés ezzel a csapattal dolgozni, én nagyon szeretem a reggeli műsor formátumát, korábban is dolgoztam már és szerettem ilyen műsort készíteni” – mesélte Stohl Luca a Blikknek.

Stohl Luca az édesapjával, Stohl Andrással dolgozott együtt a Dancing with the Starsban (Fotó: TV2)

Magyarország és Németország között ingázik

Bizonyára lesz kitől tanácsot kérnie, mielőtt kipróbálná magát az új szerepben, merthogy édesapja Stohl András is hosszú évekig dolgozott a Reggeli műsorvezetőjeként. Igaz, lánya helyezte valamivel bonyolultabb, hiszen ő kétlaki életet él, és mindössze havi 10-12 napot tölt az országban. Két és fél éves kislányával, Rózával továbbra is ingázik majd Magyarország és Németország között.

„Szerencsére úgy néz ki, meg tudjuk oldani, hogy ugyanannyit legyek Magyarországon, mint eddig. A hétköznap reggeleket fogom ez idő alatt a Startban tölteni, a hétvégéket és néhány az estét a híradóban” – mondta.

Kiemelt kép: ATV

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!