Napi friss

Pogány Judit és egy híres művész egymás kezét fogták a moziban – Fotóval

Bár a kép hitelességét néhányan kétségbe vonták, bizonyíték van rá, hogy valóban Pogány Judit látható a fotón, és az illusztráció nem mesterséges intelligenciával készült.

Különös kép jelent meg az interneten Pogány Juditról. A művésznő a moziban ül, mellette pedig egy férfi foglal helyet, és egymás kezét fogva néznek a vászonra. A fotó a Corvin Moziban készült a BIFF-en, vagyis a Budapest International Film Festival-on.  A férfi pedig nem más, mint a legendás Kossuth-díjas filmrendező, Tarr Béla.

A fotó a Kovács Gellért Filmszerész oldalon jelent meg, és a kommentelők egy része kétségbe vonta, hogy a képen valóban Pogány Judit látható, mások szerint pedig egyszerűen mesterséges intelligencia segítségével készült illusztrációról van szó .

„Ne butáskodjatok!”

Erre az oldal készítője ezt válaszolta kommentben: „Látom megy a hülyeség is a kommentek között. Hogy ő nem Pogány Judit. De ő az. Tessék megnézni a többi képet is. Ismerik egymást ezer éve, megfogták egymás kezét, úristen, akkor biztos nem a Pogány Judit. Ne butáskodjatok már!” A fotó egyébként az esemény közösségi oldalán is megjelent. Ezzel pedig a vita abszolút lezártnak tekinthető.

Több kommentelőnek egyébként egészen más gondolatai támadtak. „Valami szép legalábbb van ebben a napban” – írta az egyikük.  Egy másik Pogány Juditot rögtön felismerte, ám a mellette ülő férfit azonosította első ránézésre rosszul: „Hirtelen azt hittem, a Koltai, és hogy újra együtt…” A kép mindenesetre rendkívül megható, és a két legendás művész közötti szoros emberi kapcsolatról tanúskodik.

Kiemelt kép: Vörös Szilárd/fotocentral.hu

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!