Napi friss

Csézy kislányát királynőként ünnepelték a keresztelőjén

A hit gyermekkorától fogva része Csézy életének. A templomi szokások, az imák és az énekek nem csupán rituálék, hanem bensőséges, erőt adó pillanatok számára. Ilyen volt gyermeke, a kis Elizabet keresztelője is, aminek részleteiről a Story magazinnak mesél az édesanya.

Csézy hosszú, rengeteg bizonytalansággal és kihívással teli évet tudhat maga mögött. Az anyaságért folytatott harca sokáig hiábavalónak tűnt. Az énekesnő mégsem adta fel a reményt, és hitte, hogy egyszer férjével, Szabó Lászlóval ők is átélhetik a szülői örömöket. Január 21-én teljesült a vágyuk, ekkor született meg kislányuk, Elizabet.

„Könnybe lábadtak a szemek”

Nyolc hónap telt el azóta, hogy Csézy és férje a karjaikba zárhatták régóta várt kislányukat, akinek keresztelőjét október 5-én tartották.

Az énekesnő számára ez a pillanat nem csupán egy fontos vallási esemény volt, hanem egy igazi beteljesülés.

„Nem azért szerettem volna megkereszteltetni Elizabetet, hogy az Úr gyermeke legyen. Mert ha a Jóisten nem akarta volna őt, akkor nekünk ma sem lenne gyermekünk. Én csak megköszönni szerettem volna neki, hogy megadta számunkra ezt az ajándékot. Elizabet ugyanis maga a csoda!

– vallja be a Story magazinnak elérzékenyülve az énekesnő.

A teljes cikk a legfrissebb Story magazinban olvasható

Kiemelt kép: Archív

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!