Szinetár Dóra nyilvános vallomása: rajong Bereczki Zoliért
Így vannak most a válás óta.
Így vannak most a válás óta.
Nem tagadja, a válása padlóra küldte. Hiába voltak céljai, nem tudta, hogyan valósítsa meg őket. Azóta rájött, szép apránként minden a helyére fog kerülni. Így is lett és mára megtalálta a szerelmet is.
A nagy dumás expolitikus évtizedek óta megkerülhetetlen figurája a sztárvilágnak, nem csoda, hogy több mély barátsággal is büszkélkedhet ebből a körből. A szerelemben viszont távolról sem volt ennyire szerencsés, ez azonban nem szegi kedvét, továbbra is rendületlenül hisz benne: egy nap megtalálja az igazit.
Mindig is őszintén beszélt a nehézségeiről, a fájdalmairól, azt sem titkolta, mennyire megviselte a válása. Mint azt a story.hu-nak mondta, megtehette volna, hogy „kiszáll", mégis összekaparta magát. Már ő az, aki nők ezreit segíti át a krízisen.
Eredetileg fogorvosnak tanult, aztán reklámfilmes lett, majd jöttek a nagy sikerű játékfilmjei. Az első a Valami Amerika, ezzel egy pillanat alatt belopta magát a nézők szívébe. Reflektorfényben él, mégis keveset tudni róla.
Diana és Károly 1996-ben vált el. Akkor a hercegné ügyvédje rengeteg asszonytartást szerzett. Most ezt az ügyvédet fogadta fel Vilms herceg. Baj van?
A Cápák között egykori befektetője először beszélt róla: megbánta, hogy elvált.
A Futni mentem rendezőjének, Herendi Gábornak első házasságából két gyermeke született: egy fiú és egy lány, Máté és Rozi, akik jelenleg Londonban dolgoznak. Bár a gyerekek kamaszok voltak, amikor szüleik elváltak, a rendező igyekezett jó édesapa lenni. „Miután Andreával összeházasodtunk, az azt követő években mind a kettőnk életében, munkájában óriási változások történtek, ezáltal mi is változtunk, az egyikünk jobbra, a másikunk balra fejlődött.
Volt férjével, Krishannal kézen fogva léptek be a tárgyalóterembe. A válás pillanatában is szerették egymást.
Hiába mondta el a színész őszintén, miért szakítottak, senki sem akar hinni neki.