Kepes András kitálalt a TV2-től való távozásról: „Sok pénz és rák vagy emelt fővel való kivonulás”
Kepes András belebetegedett a TV2-vel való nézeteltérésbe, és busás summát hagyott veszni.
Kepes András belebetegedett a TV2-vel való nézeteltérésbe, és busás summát hagyott veszni.
A szabadszájú rapper megmutatta mennyi az annyi, sokaknak tátva maradt a szája hét számjegyű összeg láttán.
Talán nem is csoda, hogy szívesebben utazgatna az időben az ország egyik legnépszerűbb rádiósa.
A vagyonos üzletember szerint aki tisztességes munkát végez, azt meg is becsülik.
Azok számára különösen fontos lehet az információ, akik adakoztak a színésznő gyógyulására.
Kovács Reni Fecső Judit beszólására reagált.
Pásztori István tízmillió forinttal lett gazdagabb.
Senki sem érti, miért szorul rá Jim Carrey, hogy nyugdíjba vonulása után újra dolgozzon.
Győzike felesége azt mondja, régen is a gázsi miatt vállalták a Győzike Show-t, most sincs ez másképp.
Az elhunyt színésznő gyógykezelésére gyűjtött pénz visszajár az adományozóknak.