Ördög Nóra bakizott a Séfek Séfe fináléjában, Ön észrevette?
A szemfüles tévénézők kiszúrtak egy apró bakit. Természetesen a tapasztalt műsorvezetőnek van mentsége a történtekre.
A szemfüles tévénézők kiszúrtak egy apró bakit. Természetesen a tapasztalt műsorvezetőnek van mentsége a történtekre.
Idén is lesz Megasztár a TV2-n, és ezúttal is két műsorvezetővel érkezik a tehetségkutató. A csatorna most bejelentette, kire cseréli egyiküket.
Ördög Nóra nem várt helyen bukkant fel, ami még őt is annyira zavarba hozta, hogy nem hitte, hogy egyáltalán felismerik majd.
Március 18-án este tartották a Televíziós Újságírók Díjátadó ünnepségét, a vörös szőnyeget ellepték hazánk tévés sztárjai. Fotókon mutatjuk, ki milyen ruhában érkezett a rangos eseményre.
Bár Ördög Nóra és Liptai Claudia kimondottan jóban van egymással, szerda este ugyanazért a díjért versenyeznek.
Ördög Nóra látszólag mindent kézben tart: családot, karriert, üzletet. De a kulisszák mögött van valaki, aki nélkül nem működne az életük. A titokzatos „harmadik fél” ráadásul már azelőtt Nánási Pál életében volt, mielőtt Nóra megérkezett volna.
Tehetetlenül nézték végig a Séfek Séfe szereplői, hogy mentőt kellett hívni a stúdióhoz. Egy játékos ugyanis rosszul lett, s korábbi egészségügyi gondja miatt azonnali ellátásra szorult.
Verbális és fizikai bántalmazások, önként távozás és kizárás. A Séfek Séfe idei évadában minden megtörténik, és szinte alig szól a műsor a főzésről. Hogy miért? Ördög Nóra elmondta.
A Nagy Ő-t is megjárt Princess Szabina tudta, hogy idegesíti a versenytársait a Séfek Séfében. Úgy érzi, ez okozta a vesztét, és nem konyhai tudása. Végül egy repülő konyharuha és fizikai bántalmazás miatt zárták ki a TV2 műsorából.
Sok Séfek Séfe rajongó számára hatalmas csalódás a korábban kedvelt műsor. A feszültség már most kézzel fogható, és egyre durvább dolgokat engednek meg egymással szemben a versenyzők.