Rózsa György: „Az új Vitray akartam lenni"
Hatvan esztendeje szerepelt először a képernyőn, azt követően évtizedeken át egymást érték a televíziós műsorai, illetve sikerei. Emellett a fájdalmak is útitársai lettek: a magánéletében pótolhatatlan veszteségek érték. Minderről most őszintén mesélt.