Napi friss

Szinetár Dóra szerint túl nagy ügyet csinálnak a szülők a bizonyítványokból
Kisgyőri Kata

Kitört a bizonyítványháború a sztárok között: „Nem az ötösöktől lesz boldog a gyerek!”

Miközben a sztárszülők egy része büszkén mutogatta gyermeke kitűnő bizonyítványát a közösségi oldalakon, Szinetár Dóra és Ábel Anita egészen más üzenetet fogalmazott meg. Szerintük nem csak az ötösöket érdemlik meg a gratulációt, hiszen a boldog és sikeres életet nem az iskolai érdemjegyek határozzák meg. A megosztó témában korábban még Rákóczi Feri és Hajdú Péter is heves vitába keveredett.