Napi friss

Gyönyörű volt menyasszonyi ruhájában Ganxsta Zolee lánya

Ganxsta Zolee jó apukának tartja magát Fotocentral / Olajos Piroska
Ganxsta Zolee jó apukának tartja magát

Ganxsta Zolee melle dagad a büszkeségtől. Egy szem lánya, Zoé csoda szép nővé érett, aki édesapja szerint igazán okos és jó ember.

Ritka pillanat, amikor a nagyközönség is láthatja Ganxsta Zolee egy szem lányát, Zoét. A rapper ugyanis nem az a fajta, aki lépten-nyomon mutogatja a szeretteit. A párját például még sosem mutatta meg, viccesen mindig csak annyit mond róla, hogy Inkognitának hívják. De Zoéról is csak szökő évente láthatunk képet. Legutóbb két éve, amikor apa és lánya feltűnt a Riz Levente Sportközpontban, a Sztárbox közönségének sorai között.

„Még most is előttem van, amikor pici volt”

Az újabb apa-lánya kép – ami Zoé szalagavatóján készülhetett – annak apropóján került nyilvánosságra a napokban, hogy a rapper lánya leérettségizett.

„Minden érettségizőnek szívből gratulálok! Az én kislányom is sikeresen túl van az érettségin.

Még most is előttem van, amikor pici volt… Most meg itt áll mellettem egy okos, gyönyörű, felnőtt nőként. Hihetetlen, milyen gyorsan repül az idő, ez a kép is tavaly novemberben készült, mintha tegnap lett volna. Büszke vagyok rá. Nem csak azért, amit most elért, hanem azért is, amilyen ember lett belőle

– írja a zenész, akinek szavaiból csakúgy árad a szeretet és a meghatottság.

„Szégyellem és marcangolom magam”

Zolee egyébként nemrég őszintén beszélt arról, milyen apának tartja magát.

„Mindig úgy érzem, nem vagyok elég jó apa. És abban nem vagyok elég jó, hogy azt hiszem, hogy azzal segítek, hogy mindent megadok és mindent megcsinálok helyette. Pedig nem baj, ha nem azt érzi, hogy a bab is hús” – fejtegette a rapper.

Az is nyomasztja, hogy nem tölt elég időt a lányával. „Mondjuk, 19 éves koromban én sem apuval és anyuval akartam lógni. De én meg mindig úgy érzem, még többet lehetnék vele, keveset vagyok vele, és szégyellem magam, marcangolom magam.

Próbálok jó apa lenni, amennyire sikerül, de erről őt is meg kéne kérdezni, meg más, közelálló személyeket, például a páromat, aki látja, hogy ez hogy működik. Zoé mindig azt mondja – remélem őszintén –, hogy te nagyon jó apuka vagy.

Rosszat nem akarok, az biztos, de picit a lusta vagyok és kicsit linkóci. Könnyen ígérek meg dolgokat, aztán nehezen mozdulok meg és teljesítem."