Napi friss

„Megtanultunk egymás nélkül élni, de életünk végéig szeretni fogjuk egymást” – Így van a válás után a Madách egykori sztárpárja

Sánta Laci és Széphalmi Juliska 2020-ban jelentették be a válásukat Fotocentral / Birton Szabolcs
Sánta Laci és Széphalmi Juliska 2020-ban jelentették be a válásukat

Széphalmi Juliskát és Sánta Lacit is megviselte lelkileg a válás. Azóta egyikük sem tudott normális párkapcsolatot kialakítani.

Bár legutóbb még házaspárként, 2018-ban, a Nyerő Párosban láthatta együtt a Madách Színház egykori sztárpárját, Széphalmi Juliskát és Sánta Lacit a közönség, most ismét közös kalandra vállalkoztak – ezúttal már exekként. Az RTL+ Prémium realityje, az Exek csatája nemcsak izgalmas kihívásokat, hanem komoly érzelmi próbatételeket is tartogatott számukra.

„Nagyon nehéz döntés volt, hogy egyáltalán elvállaljuk-e a közös szereplést. Egyébként már a tavalyi évadban is megkeresett minket a csatorna, de akkor úgy döntöttünk Lacival, hogy még nem állunk készen egy ilyen próbatételre. Tudniillik mindkettőnket nagyon megviselt a válás érzelmileg, amit sosem titkoltunk.

Sokáig sem ő, sem én nem igazán tudtunk továbblépni, normális párkapcsolatot kialakítani, de mostanra megtanultunk egymás nélkül élni, még ha életünk végéig szeretni fogjuk is egymást

– mondta a Storynak Széphalmi Juliska, akinek Sánta Lacitól egy kisfia született, Lacika.

További részletek a legfrissebb Storyban!

A Story magazin legfrissebb számát keresse az újságárusoknál! Story / Archív
A Story magazin legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!