Napi friss

Megszólalt a megcsalásról a Pokoli rokonok színésznője: „Nem ez volt a válóok"

Vanya Tímea megszenvedte az elválást, mindent megtett azért, hogy egyben tartsa a családját Fotocentral / RTL
Vanya Tímea megszenvedte az elválást, mindent megtett azért, hogy egyben tartsa a családját

Vanya Tímea arról már korábban is többször beszélt, nehezen viselte, amikor közel négy éve szétmentek a gyerekei édesapjával. A színésznő most azt is elárulta, hogy az egyéb konfliktusok mellett a megcsalás is közrejátszott a döntésükben.

Vanya Timi 2022-ben vált el a fiai apjától, és még abban az évben beleszeretett a nála tíz évvel fiatalabb színészkollégájába. Ez, meséli most, eleinte felőrölte őt, megannyi konfliktust okozott benne, hiszen még gyászolta az előző kapcsolatát, de közben próbált nyitni az új szerelem felé. „Nekem tök nehéz volt elfogadni, hogy ugye én nem a fiúk apukájával élek, vagy folytatom tovább. Hogy nem egy tipikus anya-apa családmodell van. És ezért én rommá marcangoltam magam – kezdte a Pokoli rokonok színésznője A Te Kék Zónád című YouTube-műsorban.

Hozzátette, hogy bár közös döntés volt a válás, hibásnak érezte magát. „Biztos lehetett volna rajta még dolgozni, de van egy pont, amikor tényleg nem megy tovább.

És nekem lett utána egy új szerelem. Rájöttem, nagyon nagy a baj, mert, ugye, két gyerekkel, harmincnyolc évesen te csak úgy nem leszel szerelmes…

Vanya Timi önmarcangolta magát

Bevallása szerint ebben az időben rengeteget sírt, őrlődött, ami érthetően az új kapcsolatára is rányomta a bélyegét. „Ez olyan egy-két év volt, amit a Peti (Valázsik Péter színész – a szerk.) hősiesen viselt mellettem. De sokszor volt ez köztünk feszültség még az elején. Abszolút én gerjesztettem – mondta.

Ez nem jelenti azt, hogy visszavágyott volna a régi életébe. „Ahogy én marcangoltam magam, egy csomószor ő belé csíptem. Nem kellett volna. De vele hál’ isten nagyon jól lehet beszélgetni, a tabukról is, és ezzel sok mindent feloldottunk. Nagyon szeretem benne, hogy fejlődőképes.”

Ekkor a műsorvezető mellékesen megjegyezte neki, hogy már azzal sikerült több tabut is megdönteniük, hogy a párja tíz évvel fiatalabb nála, ráadásul még alacsonyabb is, nem mellesleg színész.

A színésznő tavaly szerepelt a Pandorában is Fotocentral / RTL
A színésznő tavaly szerepelt a Pandorában is

Nem a megcsalás volt a válóok

A beszélgetés során még az is kibukott belőle, hogyha rajta múlt volna, nem válik el a volt párjától. De csak mert annyira szerette volna egyben tartani a családjukat. Pedig a kapcsolatuk alatt még megcsalás is történt.

„Fontos a hűség. Hűséges típusnak is tartom magam. De nem gondolom, hogy egy tízen-húszon éves kapcsolatban nem lehet megbocsátani egy félrelépést… Ez attól függ, ki milyen beállítottságú. Van, akinek nem ez a trigger pontja.”

Amikor megkérdezték tőle, hogy az ő kapcsolatuk is ezen csúszott-e meg, a következőt válaszolta:

Hát volt benne ilyen is, igen. De nem ez volt a (válóok), inkább tényleg az, hogy elfáradt.

Vanya Timi azt még külön kihangsúlyozta, mindez már a múlté, a volt párjával kimondottan jó viszonyt ápolnak, emellett a szerelmének mostanra már tökéletesen sikerült beleilleszkednie a családba. Szuper kapcsolata van a fiaival, tehát nincs oka panaszra.

Amellett, hogy Timinek rendeződött a magánélete, a hivatásában is egyre nagyobb sikereket ér el. Láthattuk őt a már említett Pokoli rokonokban, de tavaly szerepelt például a Pandora című műsorban, és jelenleg is több darabban játszik a Turay Ida Színházban.