Napi friss

Boráros Gáborhoz kiment a gyámügy, ezt találták

Boráros Gábor Fotocentral / RTL
Boráros Gábor

Jákli Mónika halála óta Boráros Gábor neveli közös kislányukat, a négyéves Zorát. A segítő szándékú emberek mellett a rosszakarók is feltűntek, az MMA-harcos pedig sejti, ki áll a bejelentések mögött.

Boráros Gábor élete 2026 elején fenekestül felfordult. Már egy ideje nem alkotott egy párt kislánya édesanyjával, mégis mélyen megrendített Jákli Mónika halála. A fitneszmodell édesanya Szlovákiában szenvedett végzetes közúti balesetet januárban, félárván hagyva a négyéves kis Zorát, akit azóta az MMA-harcos apuka nevel. Ezt pedig nem nézi mindenki jó szemmel.

Boráros Gábor kislánya miatt került rosszakarói kereszttüzébe

Boráros Gábor ellen ugyanis másodjára tettek bejelentést a gyermekfelügyeletnél. A sportolót ez a kellemetlen közjáték pedig igencsak felbosszantotta, indulataival küzdve hagyott nyilvános videóüzenetet a rosszakarójának.

Mindenki megnyugtatására: a gyermekfelügyelet második látogatása ma délután megtörtént. Több mint rendben találtak mindent, sőt. Itt voltak személyesen, látták itthon Zora viselkedését, bőven túl is teljesítettük az elvárásokat. Nem is tudom, mire számítottak egyesek

– háborgott 24 óráig elérhető Instagram Storyban.

Nem tudom, van-e még lehetőség, amit kihasználhatok, hogy bizonyítsam, hogy Zora legjobb helyen van otthon. Nem tudom, van-e értelme… Nem értem, mire jó ez. Ezek felesleges körök, ami engem hátráltat. Elveszi azt az időt és energiát, amit Zorára is fordíthatnék. Egyébként már az első látogatás alkalmával tudtam, hogy ki tette a bejelentést.

– háborgott az édesapa.

Boráros Gábor kislánya köré építi az életét Story / Facebook
Boráros Gábor kislánya köré építi az életét

„Hogy lehet valaki olyan rosszindulatú, hogy egy gyermeket, aki sajnálatos módon elveszítette az édesanyját, megpróbálják valamilyen formában az édesapjától is elszakítani” – sóhajtott, majd középső ujja felmutatásával fejezte ki azt, ami nyomdafestéket nem tűrt volna. Az év elején elhunyt Jákli Mónika volt párja végül így üzent a bejelentőnek:

„Rohadtul örülnék, ha a továbbiakban nem zaklatnának minket hasonlókkal, és nem zavarnák meg az ilyen látogatások Zora otthoni nyugalmát. Nem hiszem, hogy ez használ a kicsinek. Nem tudom, hogy erre gondolt-e az, aki jelentett. Valószínűleg nézi ezt a videót, szóval köszönjük, ezt is letudtuk, de a jövőben kíméljetek meg ettől a hülyeségtől” – zárta gondolatmenetét.

„Sokkal jobb apa vagyok, mint mondjuk egy évvel vagy fél évvel ezelőtt”

Bár a hivatalos látogatás felbosszantotta a sportoló édesapát, hónapok óta igyekszik új emberré válni, hogy minél jobb gyermekkort biztosítson imádott kislányának.

„Van még hova fejlődni, az biztos, de azt magabiztosan kijelenthetem, hogy sokkal jobb apa vagyok, mint mondjuk egy évvel vagy fél évvel ezelőtt, és még jobb apa is lehetek akár (...) Megnyugtatok mindenkit, hogy Zora jól van, biztonságban van, a legnagyobb biztonságban itt van. Azt is hozzáteszem, ha már a látogatóknak is be kellett számoljak róla, hogy óvónők szerint és a többi gyerkőc anyukája szerint is, akik önmaguktól dicsértek meg, hogy amióta ez a felállás van Zora életében, amióta egy helyen van az otthona, ő sokkal összeszedettebb, jó irányba halad a fejlődése, és ez a továbbiakban sem változik majd” – szögezte le a gyermekfelügyelet legutóbbi látogatása után.