Míg Szandavári Gergővel a legrosszabbat hozták ki egymásból, addig titokzatos párjával tuti párost alkotnak. Legalábbis így vélekedik fél év együttlét után Gál Bogi, akit arról kérdeztünk, hogyan alakult az élete a TV2 tudományos párkereső realityje óta. „Nem hittem, hogy ilyen rosszul fogom megélni a közszereplést. Azt gondoltam, hogy olyan vastag bőr van a képemen, hogy semmi nem tud megkarcolni, de nem így lett.
A műsor alatt egy hónapig magzatpózban sírtam otthon, annyira megviseltek a bántó, gyűlölködő hozzászólások.
Aztán ahogy elcsendesedtek körülöttem a dolgok, egyre inkább visszataláltam önmagamhoz. Elkezdtem élni, érezni.”
Gyors összeköltözés
De minek vagy kinek köszönhetően vett fordulatot az élete? „Nem gondoltam, hogy egy párkapcsolat hiányozna az életemből, hiszen mindig is azt vallottam, hogy az embernek egyedül kell megtanulnia boldogulni, rátalálni a saját békéjére. Ez részben sikerült is, mégis hiányzott valami plusz az életemből. Ő. A szerelmem. Akivel immár fél éve élünk hatalmas boldogságban – mondja Gál Bogi.

Párját egyelőre nem mutatja meg, de egy keveset elárul róla: ismerős lehet a tévénézők számára, 26 éves és a média világában mozog. – Egy közös ismerősünk által találkoztunk egy baráti összejövetelen. Elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni, végül azon kaptam magam, hogy nem sokkal később már egy fedél alatt élünk. Szabad akaratunkból választottuk egymást!”
Igent mondana a lánykérésre
Bár Bogi nem szereti elkapkodni a dolgokat, ezúttal fejest ugrott a közös életbe. „Nagyon csalódott lennék, és meg lennék lepődve, ha nem ő lenne a végzetem. Soha nem éreztem még ilyet. Meggyőződésem, hogy minket egymásnak teremtettek! Olyan, mintha egész életemben rá vártam, őt szerettem volna – jelenti ki a 30 éves menedzser. – Nem vagyok egyszerű eset. A műsorból is kiderült, hogy vannak azért kattanásaim. Például nem szeretem, ha hozzám érnek, lekorlátoznak, és nem hagynak levegőhöz jutni.
A párom viszont bármit tesz, mond, egyszerűen nem idegesít. Teljes nyugalmat érzek mellette.
Átadtam magam a szerelmek, és az irányítást is kiengedtem a kezemből, ami számomra teljesen új dolog. Úgy érzem, a legjobb helyen vagyok mellette. Bár a házasság, esküvő soha nem volt prioritás az életemben, biztosan nem szaladnék el, ha esetleg egyszer megkérné a kezem, boldogan kötném össze vele az életem hivatalosan is.”

Kiemelt kép és fotók: TV2, Archív




