Napi friss

Rémálom! Ellopták a Házasság első látásra szereplőjének kutyusát

Magas jutalmat ajánlott a megtalálónak.

A Házasság első látásra szereplőjével, Fecső Judittal megtörtént minden gazdi rémálma. Valaki elvitte imádott kutyusát, a 10 éves Szafikát. Judit a közösségi médiában kért segítséget, és magas jutalmat ajánlott fel a megtalálónak. A kiírás szerint a szomszédok láttak egy piros, Ford autót, azzal vitte el a kis kedvencet egy fekete sapkás férfi. Ivaros kislány kutyáról van szó. A kétségbeesett gazdi mindenkit arra kér, ossza meg ezt a hírt, ezzel segítve, hogy kis kedvencével újra egymásra találhassanak.

 

Juditot a Házasság első látásra című realityben ismerte meg az ország. Ahol kamerák előtt ment férjhez, egyébként már harmadszor. Nagyon bízott benne, hogy harmadik házassága sikeres lesz. Ami a szívemen, az a számon. Nem kenyerem a mellébeszélés, és a férjemet sem fogom kímélni, de az öncélú szereplés, celebkedés például soha nem érdekelt. Most sem a hírnévért, a pénzért vagy a lájkvadászatért jöttem, hanem mert őszintén remélem, hogy megtalálom a társamat” – mondta még a műsor kezdetén. Sajnos ma már tudjuk, hogy a realityben, Szolnoki Szabolccsal kötött házassága is válással végződött.

Nagyon drukkolunk, hogy Juditnak sikerüljön megtalálni a kutyust. Olvasóinkat is arra kérjük, segítsenek, ha tudnak, járjanak nyitott szemmel, és bármilyen információjuk van a kutyusról, osszák meg a gazdival.

Kiemelt kép: TV2

A STORY LEGFRISSEBB SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Megjelent a Story Sztárdiéta különszám!

Kapható a Story tavaszi különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!