A szavazók ezúttal is a lapunk szakértő gárdája által összeállított top 10-es listáról választhattak. Ezen a következő jelöltek szerepeltek: Liptai Claudia, Kasza Tibi, Hajós András, Sebestyén Balázs, Pápai Joci, Istenes Bence, Gáspár Laci, Kabát Peti, Hargitai Bea és Linczényi Márk.
A 24 órán át tartó szavazás eredményét összesítve az élen Hajós András végzett, akit pár szavazattal lemaradva, nagy duettes kolléganője, Liptai Claudia követ. A bronzérmes Sebestyén Balázs lett.
Bontotta a vonalat
A Story először a nyertest, Hajós Andrást kereste meg a jó hírrel, de nem értük el, így SMS-ben értesítettük lapunk olvasóinak döntéséről. Amikor sokadik próbálkozásunk után végre felvette a telefont, ezúttal is hozta a formáját: nem érdekelte az eredmény. A zenész köztudottan nem szívesen ad interjút, így mogorván csupán annyit közölt: egyetlen mondatot mondatot mond, azt, hogy nem nyilatkozik.
Majd bontotta a vonalat.
Liptai Claudia és Sebestyén Balázs szerencsére bőbeszédűbb és hálás is volt az olvasóinknak. Hogy mit mondtak, az kiderül a legfrissebb Storyból!
Kiemelt kép: Birton Szabolcs/fotocentral.hu