Ma már szállóige a reklámfilmben szereplő Prokopp Dóra válasza Friderikusz Sándor kérdésére, tényleg szüksége van-e egy bizonyos samponra. „Van az a pénz, amiért korpásodik a hajam” – felelte a Szerencsekerék egykori háziasszonya.
Mindez a 90-es évek elején történt, akkoriban hírességek elvétve vállaltak efféle szereplést. Még bizony kínos volt, annyira, hogy Gálvölgyi János szellemesen, de mégiscsak leszólta a hirdetéssel pénzt kereső színészt. „Tudom, hogy nem ciki reklámokban szerepelni, de szerintem az.” Azóta nagyot fordult a világ, ma vannak sztárok, akiknek legfontosabb bevételi forrása lett a reklám.
Hiábavaló küzdelem
Köllő Babettről egyelőre nem tudjuk, valóban kopaszodott-e, csak azt, hogy egy reklám kedvéért ezt meséli. „Én évtizedek óta szőkítem a hajam, ami miatt már volt, hogy foltokban hullott ki. Foltokban!” – kezdi egy sokkoló mondattal hosszú és szenvedélyes előadását.
A színésznő közösségi oldalán beszél a hajhullásról, amit saját példáján, mi több, példáin mutat be. Elmondja, hogy évek óta hiábavaló küzdelmet folytat, hogy megállítsa a kopaszodását, ezért boldog, hogy megtalált egy csodaszert. A reklámért természetesen fizetség is jár, de hogy mennyiért éri meg kopaszodni, csak a színésznő mondhatná meg. Talán Friderikusznak elárulná.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Kiemelt képek: TV2