Hazai sztár

Mészáros Norina: „Újra az a nő vagyok, akibe a férjem beleszeretett”

Mészáros Norina és férje, Young G Béci a Nyerő Párosban Fotocentral / RTL
Mészáros Norina és férje, Young G Béci a Nyerő Párosban

Miután Törökországban kétszer elrontották a mellplasztikáját, Mészáros Norina harmadszor is kés alá feküdt, ezúttal idehaza. A Nyerő Párosból megismert fiatal anyuka, Young G Béci felesége két év küszködés után ma újra jól érzi magát a bőrében.

Mészáros Norina még az év elején mesélt először a Storynak elrontott mellműtéteiről. Azután döntött úgy, hogy Magyarországon is elvégezteti a műtétet. Az Istenhegyi Klinikán dr. Révész Zsolt operálta meg harmadszor, erről a műtétről Norina már vidáman mesél. A márciusi operáció óta a férje szerint amúgy is csak mosolyog. „Bíztam a doktor úrban, nemcsak azért, mert magyarul beszélhettem vele, hanem mert minden kérdésemre válaszolt, a lelkemmel is törődött. Például az operáció végén készített rólam egy fotót, melyet, amikor felébredtem, azonnal megmutatott. Így rögtön láttam, és meg is nyugodtam, hogy jól sikerült a műtét.”

Dr. Révész Zsolt nem csak testére, a lelkére is figyelt az elmúlt időszakban Fotocentral / Olajos Piroska
Dr. Révész Zsolt nem csak testére, a lelkére is figyelt az elmúlt időszakban

Mészáros Norina élete megváltozott

Azóta Mészáros Norina élete megváltozott. „Visszatért az önbizalmam, újra sokat nevetek, jól érzem magam a bőrömben, már sportolni is elkezdtem.

A férjem mondta ugyan, hogy neki mindenhogyan gyönyörű vagyok, de az elmúlt két évben nem voltam önmagam, most igen, és látom a férjemen, hogy ez tetszik neki. Nemcsak a külsőm, hanem az, hogy újra az a nő vagyok, akibe beleszeretett, és hogy vidám vagyok

– sorolja Norina a Storynak.

Mészáros Norina már tudja: az operáción nem szabad spórolni Story / Archív
Mészáros Norina már tudja: az operáción nem szabad spórolni

Azóta a bő ruháit is kidobta. „Két hete elmentünk egy fesztiválra, akkor vettem fel először dekoltált ruhát, és szuper érzés volt. És nemrégiben vásároltam egy kétrészes fürdőruhát is – mondja Mészáros Norina. – Kaptam hideget, meleget is a Storyban megjelent első cikk után.

Volt olyan, aki azt írta, hülye voltam, és volt, aki megírta, vele is hasonló történt.

A közösségi oldalaimon jöttek mentek a történetek, tanácsok, megfontolandó intelmek, bátorító mondatok. De nem bánom, hogy beszéltem minderről, mert ha csak egy nőnek is segítettem, ha csak egy nő is tanult a hibámból, akkor már megérte.”

A tanulság

„A tanulság a történetemből az az, hogy ne kapkodjon senki, alaposan nézzen utána a szakembereknek, a műtétnek, ne ezen spóroljon, és ha bármi kételye is van, ha a legkisebb jele is van a bizonytalanságnak, a bizalomvesztésnek, akár a műtét előtt is mondjon nemet.”