Napi friss

Molnár Viktor: Egy év után újra a gyerekeivel lehet

A Kincsvadászok szakértője elárulta kinek adhatná át a stafétabotot a gyerekei közül. Azonban egyáltalán nem biztos, hogy egy napon sor kerül rá.

Molnár Viktor nem sűrűn beszél a magánéletéről, most azonban kivételt tett, és elmesélte, négy gyermeke közül már csak egyikőjük, az egyetlen lánya él külföldön. „Ő Angliában él, a három fiam pedig Magyarországon. És ezt még tovább lehet bontani, mert én elváltam, és csak a legidősebb, Félix fiam lakik velem, a két kisebb, Titusz és Vince pedig az édesanyjukkal élnek. Ők folyamatos mozgásban vannak. Ingáznak a szüleik között. Ők egy évig Spanyolországban éltek. Ennyi idő alatt nagyon jól megtanultak spanyolul, magántanulók voltak egy gimnáziumban” – mesélte az édesapjuk a Palikék Világa legújabb részében.

Ők is Kincsvadászok lesznek?

Az is szóba került, közülük valaki a nyomdokaiba lép-e, és Viktorhoz hasonlóan a kincsek között találja majd meg a hivatását. „Nem ragaszkodom hozzá, hogy bármelyikük is átvegye tőlem az üzletet” – szögezte le gyorsan.

„De az biztos, hogy ez egy remek menekülőút lehet nekik, ha úgy hozza a sors. Akár kisegítő tevekénységként is jól működhet számukra a későbbiekben. Egyelőre csak a legidősebb fiamon, Félixen látok némi érdeklődést a szakma iránt, de ez a későbbiekben még változhat. Az ő korukban még én sem tudtam, hogy ezzel fogok majd foglalkozni.”

Viktor rengeteg időt tölt a galériájában (Fotó: TV2)

A Kincsvadász és legidősebb fia néhány hónappal ezelőtt lapunknak meséltek a kapcsolatukról. Félix elmondása szerint apaként, lakótársként, továbbá főnökként sem lehet panasza Viktorra. „Ugyan nem kapok fizetést, de ha jól elvégzem a rám osztott feladatokat, elmehetek különböző koncertekre, eseményekre, nyilván észszerű kereteken belül. Kezdetben csak nyaranta dolgozgattam a boltban, aztán egyre gyakrabban” – mondta a fiatalember.

Kiemelt kép: TV2

A Story friss számát keresse az újságosoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!