Külföldi sztár

Hihetetlen, hogy megnőttek Ryan Gosling ritkán látott lányai – fotókkal

Korábban a Barbie film kapcsán a közönségkedvenc színész egy kicsit beszélt a gyerekeiről, de amúgy nem sok mindent oszt meg a magánéletéről. Most végre együtt kapták lencsevégre a családjával, ami igazán ritka alkalom.  

Ritkán látni Hollywood egyik legnépszerűbb sztárját, Ryan Goslingot a csemetéivel, hiszen a párjával, Eva Mendes-zel együtt tudatosan távol tartják két lányukat a reflektorfénytől. Nemcsak azért, hogy megóvják őket a tolakodó tekintetektől, hanem hogy a család magánélete tényleg privát maradhasson. De nagy ritkán mégis sikerül lencsevégre kapni a négytagú famíliát – mint nemrég a télen is napsütötte Montecitóban, ahol lefotózták őket.

A 45 éves filmsztár és párja épp egy bevásárlásból igyekeztek vissza a kocsijukhoz két csemetéjük társaságában. A lányok pedig igencsak nagyot nőttek, amióta utoljára láthattuk őket, még a 2024-es párizsi olimpián, a nézőtéren üldögélve.

Eva a lányokkal: vidám kis csapat! (Fotó: Profimedia)

Lassan kamaszodnak a lányok

A nagyobbik gyerek, a szőke Esmeralda 11 éves múlt, és igencsak megnyúlt az utóbbi időben, már kész kis hölgy. Húga, Amada tavasszal lesz tízéves, és kubai édesanyjától örökölte sötét tincseit – bár Eva egy ideje világosabbra festeti a haját.

A mai napig nem tudni biztosan, Gosling és a nála valamivel idősebb, lassan 52 éves Eva hivatalosan is összekötötték-e az életüket. Szóltak pletykák titkos esküvőről, de hogy tényleg férj-feleség lettek-e, azt nem kötötték az orrunkra. Az viszont biztos, hogy idén jeles évfordulót ünnepelnek: éppen 15 éve lesz, hogy 2011-ben egymásba szerettek. A Túl a fenyvesen című mozi forgatásán pattant ki az a bizonyos szikra, és azóta is imádják egymást – ez nyilvánvaló minden megszólalásukból.

A lassan tízéves Amada az édesapjával (Fotó: Profimedia)

Belakták az angol fővárost

A pár az utóbbi hónapokban Angliában töltötte ideje nagy részét, a családfő ugyanis ott forgatja az új Star Wars-filmet. A család belakta Londont, többször lencsevégre kapták őket Hampsteadben, ahol az otthonukat berendezték. Eva kis videókat is megosztott az Instagram oldalán a kertjükből, vagy a házuk ajtajából. Az egyikben a család két kutyája, Lucho és Magic is szerepelnek.

Még az is felröppent, hogy végleg Angliába költöztek Amerikából, de Eva ezt cáfolta. A színésznő amúgy mindig követi Goslingot a lányokkal oda, ahol éppen forgat. Az ugyanis nem opció, hogy hetekre elváljanak egymástól. Ezért is adta fel Eva a színészi karrierjét, hogy főállású családanya legyen, és ezt nem érzi áldozatnak.

Kiemelt kép: Getty Images

A Story friss számát keresse az újságosoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!