Napi friss

Harsányi Levente a női WC-be küldene minden férfit

Harsányi Levente humorát és őszinteségét sem hagyta otthon, amikor legutóbb beszélgettünk vele. A rádiós, tévés műsorvezető saját tapasztalatból adja a tippet férfitársainak.

Harsányi Levente tipikusan az az ember, akinek noha dráma drámát követett mostanában az életében, a nagy bajok közepette sem felejt el mosolyogni.

Nagyinterjúnk során pikáns történet felé kanyarodtunk, és elmesélte: ifjú nőcsábász korában bizony volt, hogy női mellékhelyiségben élt meg légyottot.

Pozitív hozadék

A kellemes kis emléknek pedig komoly hozadéka is lett, a buja percek alatt ugyanis sok hölgy érkezett a WC-be, akik izgalmas traccspartit folytattak le Levi füle hallatára.

„Komolyan mondom, azt ajánlom minden férfitársamnak, hogy menjen be egy női WC-be, zárkózzon be, és csak hallgasson. Ha addig valamit gondoltak a hölgyekről, na az biztos, hogy meg fog változni… Rengeteget tanultam az esetből. Nagyon érdekfeszítő kis diskurzusokat hallottam, és nagyon tanulságos volt megtudni, hogy a nők igazából mit is gondolnak, mit is akarnak, egyáltalán hogyan vélekednek rólunk” – mondta nevetve a rádiós, aki úgy gondolja, mind egyedül vagyunk ebben az élet nevű színházban, még ha a monodrámánk közepette néha jönnek-mennek is a szereplők.

S valóban, a műsorvezető most épp azt az életszakaszt éli, hogy egyedül van, lévén elhunyt a testvére, és a párkapcsolatának is vége lett. De kisfia és kislánya, a barátai és a munkája bőven leköti minden idejét, és ha a gyerkőcei épp nincsenek is vele, mára megtanulta egyedül is jól érezni magát a háromszintes családi házában.

Otthon rendszeresen ül a zongorája mögé, és játszik a vendégeinek, vagy épp saját magát szórakoztatja (Fotó: Trenka Attila/fotocentral.hu)

Kiemelt képek: Trenka Attila/fotocentral.hu

A Story legfrissebb számát keresse az újságárusoknál!

Megjelent a Story téli különszáma!

Megjelent a Story horoszkóp különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!