Erdélyi Mónika visszatért: végre ismét láthatjuk a képernyőn
A műsorvezető leadott 20 kilót, most pedig másoknak fog segíteni.
A műsorvezető leadott 20 kilót, most pedig másoknak fog segíteni.
A műsorvezető hosszú évekig próbált lefogyni. Nemrég jóbarátja segítséggel szabadul meg húsz kilótól.
A műsorvezető részletesen beszámolt a diétájáról.
Az egykori tévés régóta küzdött a pluszkilókkal. Már ott tartott, hogy inkább bujkálni fog.
Egyre szorosabb a kapcsolat közöttük.
Már túl késő volt, mire rájött a műsorvezető, hogy elszámolta magát.
Az egykori tévésnél betelt a pohár.
Anya és lánya igazi barátnők: mindig, minden körülmények között kikérik egymás véleményét.
A Mónika show egykori háziasszonya és gyermeke is ellátogatott az év leginnovatívabb fitneszrendezvényére.
Egyszer csak a szerencsén múlt, hogy nem történt meg vele a baj.