Volt szerelme kibeszélte Bochkor Gábort: zavarba hozta a rádióst Tornóczky Anita
Bochkor Gábor gigantikus születésnapi buliján ott volt egykori szerelme, Tornóczky Anita is, aki nem csak egyszerű öleléssel köszöntötte.
Bochkor Gábor gigantikus születésnapi buliján ott volt egykori szerelme, Tornóczky Anita is, aki nem csak egyszerű öleléssel köszöntötte.
A rádiós szerint már csak hazánkban „divat” becsapni a vásárlókat.
Műsoraiban ontja a poénokat, és a véleményét sem szokta véka alá rejteni. Ám előfordult, hogy túlment egy határon.
A rádiós a ma reggeli Bochkorban véletlenül többet árult el magáról, mint akart.
A rádiós a reggeli műsorában a rá jellemző nyers stílusban beszélt az asszisztensjelöltekről.
A rádiós szerint az ásványvízkirály megalázza és kínozza a jelöltjeit.
Szülinapi tivornyázás miatt offolta a mai napot Bochkor Gábor és csapata.
A rádiós május 22-én a Kongresszusi Központban egy sztároktól hemzsegő bulival ünnepli meg a 60. születésnapját!
A két barát között jelentős, tizenhét év a korkülönbség, mégis sok az életükben a párhuzam.
„A legközelebbi ilyen betelefonálót le fogom tenni!" – fakadt ki a rádiós élő adásban.