A story.hu már korábban is hírül adta, hogy nagy változások előtt áll a Megasztár. A tavaly felélesztett műsor öt zsűritagjából sokaknak búcsút intenek. Iparági pletykákból az már akkor is biztosnak tűnt, hogy Marics Petit megtartja a csatorna. Most pedig az is kiderült, hogy a Rúzsa Magdi, Caramel, Marsalkó Dávid és Papp Szabi négyesből Rúzsa Magdival is számolnak. Sőt, még két női zsűritag csatlakozhat hozzá. A hírek szerint felmerült Dér Heni és Tóth Gabi neve is, mint lehetséges zsűritag.
Dér Heni a Megasztár első évadában tűnt fel húsz évvel ezelőtt, majd átigazolt az RTL-hez, ahol a Sztárboxban mérkőzött meg Sápi Vivivel. Ezt követően tért vissza a TV2 képernyőjére, és legutóbb Győzike oldalán láthattuk A Nagy Duettben.
Tóth Gabi is visszatérhet
Tóth Gabinak sem lenne idegen ez a szerep. Annak idején az X-Faktor mentora volt jó pár éven át a konkurens RTL-en, majd a TV2-s Sztárban Sztár leszek! című produkcióban segítette a feltörekvő tehetségeket.

Tóth Gabi személye azért is lenne jó választás, mert a csatorna mindenképp szeretné felrázni a zsűrit. Több feszültségre, több konfliktusra van szükség, mert hiába tehetségkutató a Megasztár, egyúttal show-műsor is. Ehhez pedig elengedhetetlen, hogy a zsűritagok témát szolgáltassanak a nézőknek, a sajtónak, a kommentelőknek.
A női zsűritag éppen ezért nem lehet egy nebáncsvirág. Fontos, hogy megtalálja a hangját a férfiak között, ahogy az is fontos, hogy működjön köztük a kémia. Emlékezzünk csak, Gabi annak idején heves szócsatákat vívott a zsűripultban mellette ülő Majkával.
Ahogy arról korábbi cikkünkben írtunk, forrásunk szerint Curtis is az esélyesek között van mint lehetséges ítész. Ha minden igaz, idén Rúzsa Magdit, Tóth Gabit, Dér Henit, Curtist és Marics Petit láthatjuk majd zsűriként. De a hivatalos bejelentésre – ami okozhat meglepetéseket – még sokáig kell várnunk.
Kiemelt kép: TV2