Napi friss

A mi kis falunk sztárja Fülöp herceggel filmezett

A színésznő a nyelvtudásának is köszönheti ezt a munkát.

Sodró Elizát legtöbben az RTL népszerű sorozatából ismerik, A mi kis falunkban ő játssza Sacit. Kevesen tudják, hogy más sorozatokban és nemzetközi produkciókban is szerepelt, német- és angoltudásának köszönhetően. Eliza az érettségi után egy évig Berlinben élt, német nyelvtudása az Egynyári kalandban jól jött, abban a Balatonnál nyaraló Katerina nevű német lányként akcentussal kellett beszélnie az angolt. De beszélte már ezt a nyelvet brit akcentussal is, mégpedig A Korona című Netflix-sorozat Magyarországon is forgatott egyik részében. A második évadban az angol királynő férjének, Fülöp hercegnek a nővérét, Zsófia hercegnőt alakította. Sopronban vették fel a jelenetét, és bár szinkronizálhatták volna Elizát, a produkció ragaszkodott hozzá, hogy a színésznő a saját hangján szólaljon meg.

Kiemelt kép: RTL

A STORY LEGFRISSEBB SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Megjelent a Story Sztárdiéta különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!