Napi friss

Lovas Rozi elárulta, miért hagyta ott A mi kis falunkat

Hét évad után távozott a népszerű sorozatból.

Hét évad után kiszállt A mi kis falunkból. „Rettenetesen jó kihívás volt. Nagy vállalást tettünk, fogalmunk sem lehetett róla, milyen hatása lesz, mekkora rakétát lövünk fel, és mekkorát fog robbanni. Most lépten-nyomon azzal szembesülök, tizenévesen nézik újra és újra a részeket, a ’falu’ a popkultúra része, hivatkozási alap lett. Csodálatos, hogy ez megtörténhetett velem, csak profitáltam belőle. A kiszállásom oka egyszerűen az, hogy mindennek vége szakad egyszer. Én vagyok a felelős a megérzéseimért, a döntéseimért. Éreztem, mikor vagyok a topon, és onnantól már nincs benne szakmai kihívás, onnantól önismétléssé torzulna, és ettől irtózom. A legcsillogóbb stádiumban fejezem be, annyi idő után, hogy még ne égjen rám a szerep. Nem munkának akarom érezni, hanem kihívásnak, szerelemdolognak, és pont így sikerült abbahagynom” – árulta el a színésznő a Nők Lapjának.

Kiemelt kép: RTL/Sajtóklub

A STORY MAGAZIN FRISS SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Megjelent a story őszi különszáma!

Kövess minket az Instagramon is!