Napi friss

A mi kis falunk színésze távol-keleti nőt vett feleségül

Dióssi Gábor és Mása házasságából egy fiú született.

Pali bácsi az egyik legszerethetőbb figura A mi kis falunk című sorozatban, mókás, kedves, vicces. A szerepet alakító Dióssi Gábor pont ilyen, ráadásul kalandos élete volt. Még egyetemistaként került ösztöndíjasként egy rövid időre az akkori Leningrádba, ott ismerte meg a feleségét. „Mása a Mongólia melletti Tuvából származik, ami a Szovjetunió része volt. Ők arrafelé buddhisták, törökül beszélnek, de genetikailag mongolok – mesélte a Storynak a színész. – Eljött velem Magyarországra, ahol ’82-ben összeházasodtunk. Nem tett túl jót, hogy a szüleimmel éltünk, még akkor is, amikor egy évvel később megszületett fiúnk, Lóránd. Bár később áthurcolkodtunk egy saját otthonba, a kapcsolatunk megromlott. Visszaköltözött a Szovjetunióba, aztán vissza ide, hogy újra megpróbáljuk. Olyan se veled, se nélküled kapcsolat volt. Végül Moszkvában maradt, csak akkor költözött haza Lóránddal, amikor a gyerekünk befejezte az általános iskolát, azóta itt élnek” – meséli Gábor, akinek válása után persze voltak rövidebb hosszabb kapcsolatai, de egy ideje egyedül él.

Kiemelt kép: Olajos Piroska/fotocentral.hu

A STORY MAGAZIN FRISS SZÁMÁT KERESSE AZ ÚJSÁGÁRUSOKNÁL!

Kövess minket az Instagramon is!