Madár Vera: „Még Richárd kedvéért sem lettem rajongója a repülésnek”
Villáminterjúnkban a színésznő fejezi be az elkezdett a mondatokat, és azt is elárulja, milyen számára a nagybetűs Férfi.
Legextrémebb kalandjaim… a férjemmel, Richárddal való repülések voltak. Ő pilóta, de még az ő kedvéért sem lettem rajongója ennek a tevékenységnek. Egyszerűen rettegek… Kizárólag neki köszönhető, hogy egyáltalán repülőre szállok. Mellette biztonságban érzem magam a levegőben is.
Mindig meg akartam tanulni… zongorázni. Legfőképp azért, mert fejleszti a zenei készséget, és az is jó lenne, ha tudnám magam kísérni, amikor énekelek.
Ha boltba megyek… nem felejtkezem el Rézikéről, a cicámról. Ha nem veszek neki megfelelő mennyiségű és minőségű falatot, nagyon morcos lesz.
Régóta foglalkoztat a gondolat… miként lehetne szebbé tenni a világot. Próbálok a lényemmel ehhez hozzájárulni, hogy legalább egy picit jobb hely legyen.
A nagybetűs Nő olyan… mint az édesanyám. Ha ránézek, mindig eszembe jut, milyen nagyon-nagyon jó érzés nőnek lenni!
A nagybetűs Férfi olyan… mint az édesapám és a férjem, aki a legnagyobb támaszom, szövetségesem, és egy végtelenül tiszta szívű ember, akit csak szeretni és tisztelni lehet.
Az elmúlt évben… rengeteg olyan dolog történt, amiből építkezni tudtam, és bízom benne, hogy ezt a környezetem is észreveszi.
Ha ez ember lába alól… kihúzzák a talajt, megpróbál kapaszkodni a kezeivel, vagy visszamegy a régmúltba, amikor még négykézláb jártak az emberszabásúak, és aztán megpróbál újra felegyenesedni.
Hiszek… a Jóistenben, az emberi értékekben, a becsületben, és abban is, hogy a szeretet és a humor a legtöbb problémát képes megoldani, vagy legalább átsegíteni a bajokon.
A Nyerő Párosban… nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt egymással és a többiekkel is eltölteni pár napot.
Kiemelt kép: TV2/fotocentral.hu