Svédországban kezdett új életet a Dancing with the Stars szépfiúja
Andrei Mangra a Dancing with the Stars eredményes táncosa: az első évadban ezüstérmes lett, a másodikat megnyerte. Az ötödik évadot azonban váratlanul félbe kellett hagynia: magánéleti botrányai miatt az országot is elhagyta egy időre, most pedig Svédországban bukkant fel.